Sinu tervisliku kodu partner

 

Šveitsi kvaliteet alates 1901

1901 aastal asutatud Lux International on eraomanduses olev Šveitsi pereettevõte, mille peakontor asub Zugis. Ettevõtet juhivad selle peaomanikud, president ja tegevjuht Reto von der Becke ning tema isa, nõukogu esimees Reinhard von der Becke.

Asutatud 1901 aastal, on ettevõttel selja taga saja-aastane ajalugu. Ettevõte on end tõestanud kui üks tuntumaist ja parema reputatsiooniga ettevõtetest kõrgekvaliteetsete majapidamistoodete otsemüügi vallas. Aastal 1912 arendas ettevõtte asutaja, Axel Wenner-Gren, välja esimese kodumajapidamiste jaoks mõeldud tolmuimeja maailmas.

Alates asutamisest on Lux International tähistanud traditsiooni, innovatsiooni ja kõrgekvaliteetseid tooteid.

Paljude aastate vältel oli Lux International osa ja täielikus omanduses olev filiaal Electroluxi grupist. Enam kui 100 aasta jooksul on Lux olnud teerajaja ülemaailmses multi-miljardilises otsemüügitööstuses. 1999 aastal, pärast paljusid edukaid aastaid Electroluxi osana, läks Lux International üle von der Becke perekonnale. Nõukogu esimees Reinhard von der Becke on olnud edukas ettevõtja ja tööstusliider Šveitsis üle 35 aasta. Aprillis 2009 andis ta enda igapäevase vastuse Lux Internationali tegevjuhina üle oma pojale Reto von der Beckele, kes on kogemustega otsemüügi juht ning kes alustas oma karjääri Luxis kui juhipraktikant ja otsemüügi konsultant.

Täna on Lux International edukas ja pidevalt kasvav Šveitsi ettevõte. Koos oma partnerettevõtetega Luxi partnerluse alliansist - Eureka Forbes, India AMC Cookware, Lõuna-Aafrika, Aerus US ja Forbes Lux Group - on see üks maailma juhtivatest otsemüügi-organisatsioonidest:

  • 32 rahvuslikku müügiorganisatsiooni
  • Rohkem kui 1000 müügikontorit
  • Rohkem kui 17000 enamjaolt täistööajaga müügikonsultanti Euroopas, Indias, Aafrikas ja Ladina-Ameerikas
  • Rohkem kui 1700 töötajat
  • Ülemaailmne müügikäive üle 600 millioni dollari.


2007 aastal moodustas Lux International ühisettevõtte India suurima otsemüügiettevõttega Eureka Forbes. Kodupuhastussüsteemide ja veefiltrite müügi osas on Eureka Forbes Indias konkurentsitu turuliider. Võrdse ühisosaga Forbes Lux Group nime all olev ettevõte on aidanud mõlemal ettevõttel laiendada oma globaalset otsemüügialast tegevust. Koos Forbes Lux grupiga, mille asukohaks samuti Baar Zugis, on Lux International asutanud täielikus omanduses olevad Forbesi allüksused Indoneesias, Taimaal, Malaisias ja Filipiinidel, müües tervisliku eluviisi tooteid ühisomanduses oleva Forbes-i kaubamärgi all. Täna töötab Forbes Lux grupis Aasias üle 1000 täistööajaga müügikonsultandi.