Sinu tervisliku kodu partner

  • Karjäär Luxis võib Sind viia igale poole

Karjäär

Lux Internationali nõukogu esimees Reinhard von der Becke on öelnud: “Suurepärasest inimesest saab suurepärane juht siis, kui ta lõpetab töötamise enda edu nimel ja alustab töötamist selle nimel, et teda ümbritsevad inimesed edu saavutaksid.”

Kuidas defineerida “edu?” Reisimine? Seiklus? Tasu? Koolitus? Positsioon? Luxis töötamise juures on hea see, et võid enda edu tähenduse ise defineerida. Kõik on Sinu kätes.

Karjäär Luxis võib viia sind peaaegu igale poole. Luxi partnerina võid tõeliselt saada “maailma kodanikuks”.

Aga kui sa ei soovi maailmas ringi reisida? Lux aitab sind tasuva ja huvitava karjääri arendamisel siin samas Sinu kodukohas. Vaatamata sellele, kas valid kohaliku või rahvusvahelise töö Luxis, aitame Sul seada ja saavutada oma isiklikud ja karjäärialased eesmärgid – testida ja ületada Sinu “isiklikke piire”.

Haridus on sinu jaoks olulisem kui raha? Lux aitab ka selles. Kõikidel huvitatutel ja ambitsioonikatel partneritel on võimalik osavõtta Luxi ärikoolist (Lux Business School), see on müügitreeningu programm, mis on tunnustatud ja hinnatud üle maailma. Mõned valitud partnerid – parimatest parimad – võivad saada soovituse kandideerida Luxi akadeemiasse (Lux Academy) ja rahvusvahelisse juhtide treeningprogrammi (Executive Trainee Program).

Kuid tõeline Luxi edu peitub Luxi hinges, uhkuses ja Luxi partnerite südametes üle maailma.